U15 geboortejaar 2007 en 2008

Vanaf september 2 maal training per week

Maandag kunstgras osbroek : 19:00 - 20:00

Woensdag op de club : 19:30 - 21:00

 

Trainers:

Keppens Joppe : 0497 90 27 79

Van De Perre Steve : 0472 07 09 48

 

Afgevaardigden:

Muylaert Andries : 0476 27 50 66

Nelson Kim : 0479 73 97 35

 

 

 

 

Indien men niet kan deelnemen aan een activiteit gelieve trainer of afgevaardigde tijdig te verwittigen !!!

          Indien hieronder een wedstrijd in het rood staat is datum of uur aangepast !!!

Legende

PP = Uitgesteld
ST = Stopgezet
AMC = Algemeen forfait
 

F1 = Forfait 1 ploeg
FI = Forfait voor ontbrekende identiteitskaart 1 ploeg
F2 = Forfait 2 ploegen
FF = Forfait voor ontbrekende identiteitskaart 2 ploegen

VRIEDSCHAPPELIJKE WEDSTRIJDEN

Wedstrijd : KSCW Hofstade - KSSV Denderleeuw

Datum : 23/10/2021

Uur : 11:30

Uitslagen en kalender U15A

Datum

 

Uitslag

04-09-2021

09:30

Hofstade

KFC.Merelbeke

1-11

11-09-2021

14:30

KVC.De Toek.Borsbeke

Hofstade

4-5

18-09-2021

09:30

Hofstade

SK.Oudegem

1-6

25-09-2021

14:30

KFC.Hoger op Kalken

Hofstade

23-1

02-10-2021

15:30

KE.St.-Anna Bottelare

Hofstade

9-1

09-10-2021

09:30

Hofstade

KFC.Edeboys

16-1

16-10-2021

13:30

SK.Berlare

Hofstade

11-1

23-10-2021

10:00

KFC.Merelbeke

Hofstade

-

30-10-2021

09:30

Hofstade

KVC.De Toek.Borsbeke

-

06-11-2021

12:45

SK.Oudegem

Hofstade

-

13-11-2021

09:30

Hofstade

KFC.Hoger op Kalken

 

20-11-2021

09:30

Hofstade

KE.St.-Anna Bottelare

-

27-11-2021

11.00

KFC.Edeboys

Hofstade

-

04-12-2021

09:30

Hofstade

SK.Berlare

-

Klassement

#

 

GS

W

V

G

DS

P

1

HO Kalken

7

7

0

0

77/6

21

2

FC Merelb. C

7

6

1

0

54/19

18

3

Berlare

7

5

2

0

64/18

15

4

Oudegem

7

4

3

0

24/34

12

5

Bottelare

7

3

4

0

36/32

9

6

Hofstade

7

2

5

0

26/65

6

7

Borsbeke B

7

1

6

0

17/52

3

8

Edeboys

7

0

7

0

12/84

0

Uitslagen en kalender U15B

Datum

 

Uitslag

04-09-2021

14:30

Hofstade

VJ.Baardegem

4-7

11-09-2021

10:30

Erpe-Mere

Hofstade

0-14

18-09-2021

14:30

Hofstade

VK.Nederhasselt

3-0

25-09-2021

13:00

SV.Sottegem

Hofstade

2-1

02-10-2021

14:00

TK.Meldert

Hofstade

1-1

09-10-2021

14:30

Hofstade

Sportkring Aalst

1-2

16-10-2021

10:00

KVC.Jong Lede

Hofstade

4-2

20-10-2021

19:00

VJ.Baardegem

Hofstade

-

30-10-2021

14:30

Hofstade

Erpe-Mere

-

06-11-2021

13:30

VK.Nederhasselt

Hofstade

-

13-11-2021

14:30

Hofstade

SV.Sottegem

 

20-11-2021

14:30

Hofstade

TK.Meldert

-

27-11-2021

13.00

Sportkring Aalst

Hofstade

-

04-12-2021

14:30

Hofstade

KVC.Jong Lede

-

Klassement

#

 

GS

W

V

G

DS

P

1

Lede B

7

6

0

1

45/7

19

2

Baardegem

7

6

1

0

51/23

18

3

SK Aalst

7

5

1

1

34/12

16

4

Sottegem C

7

4

3

0

33/29

12

5

Hofstade B

7

2

4

1

26/16

7

6

Meldert B

7

2

4

1

35/34

7

7

Nederh.

7

1

6

0

19/52

3

8

Erpe-Mere United C

7

0

7

0

5/75

0

Met dank aan onze sponsors !!!