Trainingen U7 geboortejaar 2014

U6 geboortejaar 2015-2016

Vanaf september 2 maal training per week

Maandag kunstgras osbroek : 18:00 - 19:00

Woensdag op de club : 18:00 - 19:00

 

Trainers:

 De Batselier Jorden: 0477 59 47 54

Scheerlinck Jorrit: 0489 41 80 58

Waelput Ian: 0468 27 51 10

Chakrouni Elias: 0488 58 99 03

De Schutter Lars

 

 

Afgevaardigde:

 

 

 

 Indien men niet kan deelnemen aan een activiteit gelieve trainer of afgevaardigde tijdig te verwittigen !!! 

Indien hieronder een wedstrijd in het rood staat is datum of uur aangepast !!!

Legende

PP = Uitgesteld
ST = Stopgezet
AMC = Algemeen forfait

F1 = Forfait 1 ploeg
FI = Forfait voor ontbrekende identiteitskaart 1 ploeg
F2 = Forfait 2 ploegen
FF = Forfait voor ontbrekende identiteitskaart 2 ploegen

 

VRIENDSCHAPPELIJKE WEDSTRIJDEN

(PP) wil zeggen dat deze wedstrijden kunnen gespeeld worden met wederzijdse goedkeuring.

Datum en uur overeen te komen dan.

U7

  

 

Uitslagen en kalender U7

Datum

 

Uitslag

05-12-2020

13:00

Hofstade

Denderleeuw

PP

06-02-2021

11:00

Nieuwerkerken

Hofstade

-

13-02-2021

09:30

Hofstade

Jong Dendermonde

-

20-02-2021

09:30

Herdersem

Hofstade

-

28-02-2021

10:00

Schoonaarde

Hofstade

-

06-03-2021

09:30

Hofstade

Mere

-

13-03-2021

09:30

Hofstade

Nieuwerkerken

-

20-03-2021

09:30

Jong Dendermonde

Hofstade

-

27-03-2021

09:30

Hofstade

Herdersem

-

10-04-2021

09:30

Hofstade

Schoonaarde

-

17-04-2021

11:00

Mere

Hofstade

-

24-04-2021

11:00

Nieuwerkerken

Hofstade

-

08-05-2021

09:30

Hofstade

Jong Dendermonde

-

15-05-2021

09:30

Herdersem

Hofstade

-

30-05-2021

10:00

Schoonaarde

Hofstade

-

U6

 

 

Uitslagen en kalender U6

Datum

 

Uitslag

06-02-2021

10:30

Hofstade

Gijzegem

-

13-02-2021

10:00

Oudegem

Hofstade

-

21-02-2021

10:00

Schoonaarde

Hofstade

-

27-02-2021

10:30

Hofstade

Berlare

-

06-03-2021

09:30

Denderhoutem

Hofstade

-

13-03-2021

11:00

Gijzegem

Hofstade

-

20-03-2021

10:30

Hofstade

Oudegem

-

27-03-2021

11:00

Hofstade

Schoonaarde

-

10-04-2021

10:00

Berlare

Hofstade

-

17-04-2021

10:30

Hofstade

Denderhoutem

-

24-04-2021

10:30

Hofstade

Gijzegem

-

08-05-2021

10:00

Oudegem

Hofstade

-

16-05-2021

10:00

Schoonaarde

Hofstade

-

29-05-2021

10:30

Hofstade

Berlare

-


Met dank aan onze sponsors !!!