Trainingen U9 geboortejaar 2013

Vanaf september 2 maal training per week

Maandag kunstgras osbroek : 18:00 - 19:00

Donderdag op de club : 18:00 - 19:15

 

 Trainers:

Coppens Andries : 0494 82 40 72

De Berlanger Alfons : 0476 54 30 17

Gevers Koen : 0495 70 00 07

 

 Afgevaardigde:

 

 

 

 Indien men niet kan deelnemen aan een activiteit gelieve trainer of afgevaardigde tijdig te verwittigen !!!

 

Indien hieronder een wedstrijd in het rood staat is datum of uur aangepast !!!

Legende

PP = Uitgesteld
ST = Stopgezet
AMC = Algemeen forfait
 

F1 = Forfait 1 ploeg
FI = Forfait voor ontbrekende identiteitskaart 1 ploeg
F2 = Forfait 2 ploegen
FF = Forfait voor ontbrekende identiteitskaart 2 ploegen

VRIENDSCHAPPELIJKE WEDSTRIJDEN

Wedstrijd : KSCW Hofstade - VK Ninove

Datum : 03/02/2022

Uur : 18:15

 Terrein : Cmp: KSCW.Hofstade - 2, Steenbergstraat, 9308 Hofstade

 

 

Wedstrijd : KSCW Hofstade - KV Sint-Gillis

Datum : 24/02/2022

Uur : 18:15

Terrein : Cmp: KSCW.Hofstade - 2, Steenbergstraat, 9308 Hofstade

 

 

 

Wedstrijd : KSCW Hofstade B - KVCE Nieuwerkerken

Datum : 17/03/2022

Uur : 18:15

 Terrein : Cmp: KSCW.Hofstade - 2, Steenbergstraat, 9308 Hofstade

Uitslagen en kalender U9A

Datum

 

Uitslag

08-01-2022

09:30

Hofstade

Baardegem

-

15-01-2022

10:00

Oudegem

Hofstade

-

22-01-2022

09:30

Hofstade

Sportkring Aalst

-

29-01-2022

10:00

SK.Herdersem

Hofstade

-

05-02-2022

09:30

TK Meldert

Hofstade

-

12-02-2022

09:30

Hofstade

Nieuwerkerken

-

19-02-2022

10:00

SK Erembodegem

Hofstade

-

05-03-2022

12:15

Baardegem

Hofstade

-

12-03-2022

09:30

Hofstade

Oudegem

-

19-03-2022

10:00

Sportkring Aalst

Hofstade

-

26-03-2022

09:30

Hofstade

SK.Herdersem

 

02-04-2022

09:30

Hofstade

TK Meldert

-

09-04-2022

10.30

Nieuwerkerken

Hofstade

-

23-04-2022

09:30

Hofstade

SK Erembodegem

-

Uitslagen en kalender U9B

Datum

 

Uitslag

08-01-2022

11:30

Hofstade

Olsa Brakel

-

15-01-2022

11:00

Borsbeke

Hofstade

-

22-01-2022

11:30

Hofstade

Nederhasselt

-

29-01-2022

09:30

E.Houtem

Hofstade

-

05-02-2022

11:30

Hofstade

Jong Lede

-

12-02-2022

11:30

Hofstade

Ninove

-

19-02-2022

13:00

Winnik

Hofstade

-

05-03-2022

09:30

Olsa Brakel

Hofstade

-

12-03-2022

11:30

Hofstade

Borsbeke

-

19-03-2022

09:30

Nederhasselt

Hofstade

-

26-03-2022

11:30

Hofstade

E.Houtem

 

02-04-2022

15:00

Jong Lede

Hofstade

-

10-04-2022

10.00

Ninove

Hofstade

-

23-04-2022

11:30

Hofstade

Winnik

-

Met dank aan onze sponsors !!!