Trainingen U12 geboortejaar 2007

Vanaf september 2 maal training per week

Maandag Kunstgras osbroek:

groep  A  vanaf 19.00 tot 20.00

groep  B  vanaf 18.30 tot 19.30

Donderdag: vanaf 18.00 tot 19.30 op Hofstade.

 

Trainer:

Philippe Waelput: 0477 27 60 24

Christoph De Vuyst: 0486 18 70 46

Afgevaardigden:

Jeroen De Landtsheer: 0486 12 35 98

Andries Muylaert: 0476 27 50 66

 

 

Gelieve trainer op voorhand te verwittigen bij een niet deelname van een activiteit !!!

Indien hieronder een wedstrijd in het rood staat is datum of uur aangepast !!!

Legende

PP = Uitgesteld
ST = Stopgezet
AMC = Algemeen forfait
 

F1 = Forfait 1 ploeg
FI = Forfait voor ontbrekende identiteitskaart 1 ploeg
F2 = Forfait 2 ploegen
FF = Forfait voor ontbrekende identiteitskaart 2 ploegen

VRIENDSCHAPPELIJKE WEDSTRIJDEN

Uitslagen en kalender U12A

Datum

 

Uitslag

12-01-2019

09:30

KSCW HOFSTADE A NIV.3

E. ELENE-GROTENBERGE

  -  

19-01-2019

09:30

JV DE PINTE B NIV.3-2

KSCW HOFSTADE A NIV.3

  -  

02-02-2019

09:30

KSCW HOFSTADE A NIV.3

SK MUNKZWALM B NIV.3

  Afgelast  

09-02-2019

12:30

KSSV DENDERLEEUW A NIV.3

KSCW HOFSTADE A NIV.3

  -  

16-02-2019

09:30

KSCW HOFSTADE A NIV.3

FCT MELLE A NIV.3

  -  

23-02-2019

11:30

KVVE MASSEMEN NIV.3

KSCW HOFSTADE A NIV.3

  -  

02-03-2019

12:00

RFC WETTEREN C NIV.3-2

KSCW HOFSTADE A NIV.3

 -  

09-03-2019

09:30

E. ELENE-GROTENBERGE B

KSCW HOFSTADE A NIV.3

  -  

16-03-2019

09:30

KSCW HOFSTADE A NIV.3

JV DE PINTE B NIV.3-2

  -  

23-03-2019

09:30

KSCW HOFSTADE A NIV.3

RFC WETTEREN C NIV.3-2

  -  

30-03-2019

12:30

SK MUNKZWALM B NIV.3

KSCW HOFSTADE A NIV.3

  -  

06-04-2019

09:30

KSCW HOFSTADE A NIV.3

KSSV DENDERLEEUW A

  -  

13-04-2019

10:30

FCT MELLE A NIV.3

KSCW HOFSTADE A NIV.3

  -  

27-04-2019

09:30

KSCW HOFSTADE A NIV.3

KVVE MASSEMEN NIV.3

  -  

Uitslagen en kalender U12B

Datum

 

Uitslag

12-01-2019

11:15

KSCW HOFSTADE B NIV.2

SK AAIGEM A NIV.2

  -  

19-01-2019

09:30

VCE HOUTEM A NIV.2

KSCW HOFSTADE B NIV.2

  -  

02-02-2019

15:00

KRC BAMBRUGGE NIV.2

KSCW HOFSTADE B NIV.2

  Afgelast  

09-02-2019

11:15

KSCW HOFSTADE B NIV.2

KVE WINNIK A NIV.2

  -  

16-02-2019

11:15

KSCW HOFSTADE B NIV.2

KFC BONANZA NIV.2

  -  

23-02-2019

11:30

SK OUDEGEM NIV.3-2

KSCW HOFSTADE B NIV.2

  -  

02-03-2019

11:15

KSCW HOFSTADE B NIV.2

KSV GERAARDSBERGEN

 - 

09-03-2019

13:00

SK AAIGEM A NIV.2

KSCW HOFSTADE B NIV.2

  -  

16-03-2019

11:15

KSCW HOFSTADE B NIV.2

VCE HOUTEM A NIV.2

  -  

23-03-2019

10:00

KSV GERAARDSBERGEN A

KSCW HOFSTADE B NIV.2

  -  

30-03-2019

11:15

KSCW HOFSTADE B NIV.2

KRC BAMBRUGGE NIV.2

  -  

06-04-2019

09:30

KVE WINNIK A NIV.2

KSCW HOFSTADE B NIV.2

  -  

13-04-2019

09:15

KFC BONANZA NIV.2

KSCW HOFSTADE B NIV.2

  -  

27-04-2019

11:15

KSCW HOFSTADE B NIV.2

SK OUDEGEM NIV.3-2

  -