U15 geboortejaar 2004 en 2005

 Vanaf september 2 maal training per week

Maandag: Kunstgras osbroek vanaf 19.00 tot 20.00

Woensdag: vanaf 19.30 tot 21.00 op Hofstade
Trainers:
Phillips Stefaan  0475 91 21 01
Guns Gunther 0476 47 62 27
Afgevaardigden:
Mario De Boeck: 0479 94 02 10
Willy Smaels: 0499 25 47 14
 
Gelieve trainer op voorhand te verwittigen bij een niet deelname van een activiteit !!!

          Indien hieronder een wedstrijd in het rood staat is datum of uur aangepast !!!

Legende

PP = Uitgesteld
ST = Stopgezet
AMC = Algemeen forfait
 

F1 = Forfait 1 ploeg
FI = Forfait voor ontbrekende identiteitskaart 1 ploeg
F2 = Forfait 2 ploegen
FF = Forfait voor ontbrekende identiteitskaart 2 ploegen

VRIEDSCHAPPELIJKE WEDSTRIJDEN

Uitslagen en kalender U15A

Datum

 

Uitslag

12-01-2019

13:00

KVVS SERSK.-SCHELLEB.

KSCW HOFSTADE A NIV.2

3-0

02-02-2019

15:00

RFC WETTEREN B NIV.2

KSCW HOFSTADE A NIV.2

2-2

16-02-2019

15:00

KVVE MASSEMEN A NIV.2

KSCW HOFSTADE A NIV.2

5-1

23-02-2019

09:30

KSCW HOFSTADE A NIV.2

TK MELDERT C NIV.2

2-5

02-03-2019

09:30

KSCW HOFSTADE A NIV.2

KVV LAARNE-KALKEN B

6-1

09-03-2019

09:30

KSCW HOFSTADE A NIV.2

KVVS SERSK.-SCHELLEB.

0-14

23-03-2019

15:00

KVV LAARNE-KALKEN B

KSCW HOFSTADE A NIV.2

3-3

30-03-2019

09:30

KSCW HOFSTADE A NIV.2

RFC WETTEREN B NIV.2

3-3

03-04-2019

18:15

KSCW HOFSTADE A

KVC JONG LEDE B NIV.2

0-6

06-04-2019

10:00

KVC JONG LEDE B NIV.2

KSCW HOFSTADE A NIV.2

5-0

13-04-2019

09:30

KSCW HOFSTADE A NIV.2

KVVE MASSEMEN A NIV.2

1-9

27-04-2019

10:30

TK MELDERT C NIV.2

KSCW HOFSTADE A NIV.2

5-4

Uitslagen en kalender U15B

Datum

 

Uitslag

12-01-2019

10:00

SK EREMBODEGEM F NIV.1

KSCW HOFSTADE B NIV.1

  0-7  

19-01-2019

11:30

KSCW HOFSTADE B NIV.1

VCO MEERBEKE A NIV.2-1

  1-8  

02-02-2019

11:30

KSCW HOFSTADE B NIV.1

KSSV DENDERLEEUW C

  Afgelast  

09-02-2019

11:30

KSCW HOFSTADE B NIV.1

KRC HAALTERT B NIV.1

  Afgelast  

16-02-2019

13:00

SK OUDEGEM NIV.1

KSCW HOFSTADE B NIV.1

  5-3  

23-02-2019

11:30

KSCW HOFSTADE B NIV.1

SK HERDERSEM NIV.1

  0-10  

09-03-2019

11:30

KSCW HOFSTADE B NIV.1

SK EREMBODEGEM F

  5-0  

16-03-2019

10:00

VCO MEERBEKE A NIV.2-1

KSCW HOFSTADE B NIV.1

  8-2  

23-03-2019

11:30

KSCW HOFSTADE B NIV.1

FC MERE C NIV.1

      0-5 ff  

31-03-2019

10:15

KSSV DENDERLEEUW C

KSCW HOFSTADE B NIV.1

  2-9  

04-04-2019

18:15

KSCW HOFSTADE B NIV.1

KRC HAALTERT B NIV.1

  7-2  

06-04-2019

13:00

KRC HAALTERT B NIV.1

KSCW HOFSTADE B NIV.1

  2-2  

10-04-2019

18:30

FC MERE C NIV.1

KSCW HOFSTADE B NIV.1

5-0

17-04-2019

18:30

KSCW HOFSTADE B NIV.1

KSSV DENDERLEEUW C

  9-2  

25-04-2019

18:30

KSCW HOFSTADE B NIV.1

SK OUDEGEM NIV.1

1-2

27-04-2019

13:00

SK HERDERSEM NIV.1

KSCW HOFSTADE B NIV.1

  11-0