U15 geboortejaar 2005 en 2006

Vanaf september 2 maal training per week

Maandag kunstgras osbroek vanaf 19.00 tot 20.00

Woensdag vanaf 19.30 tot 21.00 op Hofstade

Trainers:

Guns Gunther: 0476 47 62 27

Vyncke Bjorn: 0476 74 31 01

Afgevaardigden:

Stéphanie Hostin: 0475 79 08 08

Willy Smaels: 0499 25 47 14

Peters:

Al-Mayyahi Mohammed - De Bruyn Olivier - Paerewijck Gaetan

 

 

Indien men niet kan deelnemen aan een activiteit gelieve trainer of afgevaardigde tijdig te verwittigen !!!

          Indien hieronder een wedstrijd in het rood staat is datum of uur aangepast !!!

Legende

PP = Uitgesteld
ST = Stopgezet
AMC = Algemeen forfait
 

F1 = Forfait 1 ploeg
FI = Forfait voor ontbrekende identiteitskaart 1 ploeg
F2 = Forfait 2 ploegen
FF = Forfait voor ontbrekende identiteitskaart 2 ploegen

VRIEDSCHAPPELIJKE WEDSTRIJDEN

Uitslagen en kalender

Datum

 

Uitslag

31-08-2019

14:00

Eendracht Buggenhout

Hofstade

2-8

07-09-2019

09:30

Hofstade

Jong Lede

1-1

14-09-2019

12:00

Voorde-Appelterre

Hofstade

4-5

21-09-2019

09:30

Hofstade

Eendracht Houtem

3-3

28-09-2019

11:00

Eendracht Winnik

Hofstade

5-5

05-10-2019

16:00

Thor Kokerij Meldert

Hofstade

1-4

12-10-2019

11:00

Hofstade

St.Denderleeuw

6-2

19-10-2019

09:30

Hofstade

Eendracht Buggenhout

4-1

26-10-2019

10:00

Jong Lede

Hofstade

-

07-12-2019

10:00

Hofstade

Voorde Appelterre

-

09-11-2019

15:00

Eendracht Houtem

Hofstade

-

16-11-2019

09:30

Hofstade

Eendracht Winnik

-

23-11-2019

09:30

Hofstade

Thor Kokerij Meldert

-

30-11-2019

14:00

St.Denderleeuw

Hofstade

-

 

 
M w V G + - +/- PTN  
  1 VC EENDRACHT HOUTEM A 8 6 1 1 47 21 26 19  
  2 KSC Wilskr. Hofstade 8 5 0 3 36 19 17 18  
  3 KVC JONG LEDE B 8 4 2 2 21 13 8 14  
  4 THOR KOKERIJ-MELDERT B 8 4 4 0 31 25 6 12  
  5 KV EENDRACHT WINNIK C 8 3 3 2 26 22 4 11  
  6 EENDRACHT BUGGENHOUT B 8 3 5 0 20 30 -10 9  
  7 K. ST. SV DENDERLEEUW B 8 2 6 0 20 38 -18 6  
  8 FC VOORDE-APPELTERRE B 8 1 7 0 20 53 -33 3

Met dank aan onze sponsors !!!