U21 geboortejaar 1998-1999-2000-2001

 Vanaf september 2 maal training per week

 Dinsdag : Kunstgras osbroek 20.00 tot 21.30

Donderdag van 19.00  tot 20.30 Hofstade 

 Trainer:

 Carlos Canu Ruiz: 0472 83 93 12

Afgevaardigde:

Jan Luyts: 0486 41 76 42

Roy Van Havere: 0475 36 77 69

Maxim van de Gucht : 0476 44 11 38 

 

Gelieve trainer op voorhand te verwittigen bij een niet deelname van een activiteit !!!

Indien hieronder een wedstrijd in het rood staat is datum of uur aangepast !!!

Legende

PP = Uitgesteld
ST = Stopgezet
AMC = Algemeen forfait
 

F1 = Forfait 1 ploeg
FI = Forfait voor ontbrekende identiteitskaart 1 ploeg
F2 = Forfait 2 ploegen
FF = Forfait voor ontbrekende identiteitskaart 2 ploegen

Uitslagen en kalender

Datum

 

Uitslag

12-01-2019

15:30

SVE BAZEL NIV.1

KSCW HOFSTADE NIV.1

 AMC 

24-04-2019

19:00

KSCW HOFSTADE NIV.1

SK WACHTEBEKE NIV.1

  -  

02-02-2019

14:00

KSCW HOFSTADE NIV.1

FCH ST.-PAUWELS NIV.1

  Afgelast  

09-02-2019

13:00

FC GERDA WSN NIV.1

KSCW HOFSTADE NIV.1

  4-4  

15-02-2019

20:00

KVC MELLE NIV.1

KSCW HOFSTADE NIV.1

  3-0  

23-02-2019

14:00

KSCW HOFSTADE NIV.1

FCSKV OVERMERE NIV.1

  -  

02-03-2019

12:00

YBSK BEVEREN NIV.1

KSCW HOFSTADE NIV.1

-

09-03-2019

14:00

KSCW HOFSTADE NIV.1

SVE BAZEL NIV.1

  AMC  

16-03-2019

13:00

SK WACHTEBEKE NIV.1

KSCW HOFSTADE NIV.1

  -  

23-03-2019

14:00

KSCW HOFSTADE NIV.1

YBSK BEVEREN NIV.1

  -  

30-03-2019

15:30

FCH ST.-PAUWELS NIV.1

KSCW HOFSTADE NIV.1

  -  

06-04-2019

14:00

KSCW HOFSTADE NIV.1

FC GERDA WSN NIV.1

  -  

11-04-2019

18:30

KSCW HOFSTADE NIV.1

FCH ST.-PAUWELS NIV.1

  -  

13-04-2019

14:00

KSCW HOFSTADE NIV.1

KVC MELLE NIV.1

  -  

24-04-2019

19:00

KSCW HOFSTADE NIV.1

SK WACHTEBEKE NIV.1

 

27-04-2019

15:00

FCSKV OVERMERE NIV.1

KSCW HOFSTADE NIV.1

  -  

Algemene rangschikking

 

 

 

 

 

 

Doelpunten

 

Plaats

Clubnaam

M

W

G

V

+

-

+/-

Ptn

1

FC GERDA WSN NIV.1

5

3

1

1

18

12

6

10

2

SK WACHTEBEKE NIV.1

3

2

1

0

8

2

6

7

3

KVC MELLE NIV.1

4

2

1

1

9

6

3

7

4

FCSKV OVERMERE NIV.1

2

1

0

1

6

5

1

3

5

YBSK BEVEREN NIV.1

3

1

0

2

4

9

-5

3

6

KSCW HOFSTADE NIV.1

2

0

1

1

4

7

-3

1

7

FCH ST.-PAUWELS NIV.1

3

0

0

3

3

11

-8

0

8

SVE BAZEL NIV.1

0

0

0

0

0

0

0

0