Trainingen U10 geboortejaar 2009

 Vanaf september 2 maal training per week

          Maandag: Kunstgras osbroek vanaf 18.00 tot 19.00
Woensdag: vanaf 18.00 tot 19.30 op Hofstade
Trainer :
Pieter-Jan Arijs: 0497 61 61 36
Afgevaardigde:
Davy De Cock: 0495 42 76 43
Koen De Mey: 0479 37 28 96
 


Gelieve trainer op voorhand te verwittigen bij een niet deelname van een activiteit !!!

Indien hieronder een wedstrijd in het rood staat is datum of uur aangepast !!!

Legende

PP = Uitgesteld
ST = Stopgezet
AMC = Algemeen forfait
 

F1 = Forfait 1 ploeg
FI = Forfait voor ontbrekende identiteitskaart 1 ploeg
F2 = Forfait 2 ploegen
FF = Forfait voor ontbrekende identiteitskaart 2 ploegen

VRIENDSCHAPPELIJKE WEDSTRIJDEN


Uitslagen en kalender U10A

Datum

 

Uitslag

12-01-2019

11:15

KSCW HOFSTADE A NIV.3

KVC JONG LEDE B NIV.3-2

  -  

20-01-2019

10:00

SC EENDRACHT AALST

KSCW HOFSTADE A NIV.3-2

  -  

02-02-2019

11:30

VJ BAARDEGEM NIV.3

KSCW HOFSTADE A NIV.3-2

Afgelast

09-02-2019

11:15

KSCW HOFSTADE A NIV.3

KVE WINNIK A NIV.3

  -  

16-02-2019

11:15

KSCW HOFSTADE A NIV.3-

FC KERKSKEN A NIV.3-2

  -  

23-02-2019

11:15

FC SMETLEDE A NIV.3-2

KSCW HOFSTADE A NIV.3-2

  -  

02-03-2019

11:15

KSCW HOFSTADE A NIV.3

SK HERDERSEM A NIV.3-2

  -  

09-03-2019

12:30

KVC JONG LEDE B NIV.3-2

KSCW HOFSTADE A NIV.3-2

  -  

16-03-2019

11:15

KSCW HOFSTADE A NIV.3

SC EENDRACHT AALST

  -  

23-03-2019

10:30

SK HERDERSEM A NIV.3-2

KSCW HOFSTADE A NIV.3-2

  -  

30-03-2019

11:15

KSCW HOFSTADE A NIV.3

VJ BAARDEGEM NIV.3

  -  

06-04-2019

09:30

KVE WINNIK A NIV.3

KSCW HOFSTADE A NIV.3-2

  -  

13-04-2019

13:30

FC KERKSKEN A NIV.3-2

KSCW HOFSTADE A NIV.3-

  -  

27-04-2019

11:15

KSCW HOFSTADE A NIV.3-

FC SMETLEDE A NIV.3-2

  -  

Uitslagen en kalender U10B

Datum

 

Uitslag

12-01-2019

09:30

KSCW HOFSTADE B NIV.1

KVK NINOVE C NIV.1

  -  

19-01-2019

10:00

SK HERDERSEM B NIV.1

KSCW HOFSTADE B NIV.1

  -  

02-02-2019

10:30

TK MELDERT B NIV.1

KSCW HOFSTADE B NIV.1

  Afgelast  

09-02-2019

09:30

KSCW HOFSTADE B NIV.1

KFC BAASRODE NIV.1

  -  

16-02-2019

09:30

KSCW HOFSTADE B NIV.1

VK ROBUR MOERZEKE B

  -  

23-02-2019

11:00

JONG SG DENDERMONDE

KSCW HOFSTADE B NIV.1

  -  

02-03-2019

09:30

KSCW HOFSTADE B NIV.1

SK OUDEGEM NIV.1

 -  

13-03-2019

18:30

KVK NINOVE C NIV.1

KSCW HOFSTADE B NIV.1

  -  

16-03-2019

09:30

KSCW HOFSTADE B NIV.1

SK HERDERSEM B NIV.1

  -  

23-03-2019

11:30

SK OUDEGEM NIV.1

KSCW HOFSTADE B NIV.1

  -  

30-03-2019

09:30

KSCW HOFSTADE B NIV.1

TK MELDERT B NIV.1

  -  

06-04-2019

11:30

KFC BAASRODE NIV.1

KSCW HOFSTADE B NIV.1

  -  

13-04-2019

13:00

VK ROBUR MOERZEKE B NIV.1

KSCW HOFSTADE B NIV.1

  -  

27-04-2019

09:30

KSCW HOFSTADE B NIV.1

JONG SG DENDERMONDE

  -