Trainingen U11 geboortejaar 2009

Vanaf september 2 maal training per week

Maandag: Kunstgras osbroek vanaf 18.00 tot 19.00

Woensdag: vanaf 18.00 tot 19.30 op Hofstade

Trainers:

Pieter-Jan Arijs: 0497 61 61 36

Davy De Cock: 0495 42 76 43

Afgevaardigden:

Dieter Smekens: 0474 37 46 86

Kim Nelson: 0479 73 97 35

Peters:

Amand Kenneth - De Bruyker Dieter - François Tom - Vierse Dimitri

 

 Indien men niet kan deelnemen aan een activiteit gelieve trainer of afgevaardigde tijdig te verwittigen !!!

Indien hieronder een wedstrijd in het rood staat is datum of uur aangepast !!!

Legende

PP = Uitgesteld
ST = Stopgezet
AMC = Algemeen forfait
 

F1 = Forfait 1 ploeg
FI = Forfait voor ontbrekende identiteitskaart 1 ploeg
F2 = Forfait 2 ploegen
FF = Forfait voor ontbrekende identiteitskaart 2 ploegen

VRIENDSCHAPPELIJKE WEDSTRIJDEN

Uitslagen en kalender  U11A

Datum

 

Uitslag

31-08-2019

09:30

Hofstade

Baardegem

-

08-09-2019

10:30

St.Denderleeuw

Hofstade

AMC

14-09-2019

09:30

Hofstade

Eendracht Aalst

-

02-10-2019

18:15

Kerksken

Hofstade

-

28-09-2019

09:30

Hofstade

Eendracht Winnik

-

02-10-2019

18:15

Kerksken

Hofstade

-

05-10-2019

09:30

Hofstade

Nederhasselt

-

12-10-2019

11:00

Voorde Appelterre

Hofstade

-

19-10-2019

12:00

Baardegem

Hofstade

-

26-10-2019

09:30

Hofstade

St.Denderleeuw

AMC

03-11-2019

10:00

Eendracht Aalst

Hofstade

-

09-11-2019

09.30

Hofstade

Kerksken

-

16-11-2019

09:15

Eendracht Winnik

Hofstade

-

23-11-2019

09:30

Nederhasselt

Hofstade

-

30-11-2019

09:30

Hofstade

Voorde Appelterre

-

Uitslagen en kalender  U11B

Datum

 

Uitslag

31-08-2019

12:45

Hofstade

Herdersem

-

07-09-2019

13:00

Robur Moerzeke

Hofstade

-

14-09-2019

12:45

Hofstade

Sint-Gillis

-

21-09-2019

12:30

Eendracht Buggenhout

Hofstade

-

28-09-2019

12:00

Thor Kokerij Meldert

Hofstade

-

05-10-2019

13:00

Hofstade

Jong Sg. Dendermonde

-

12-10-2019

11:30

Oudegem

Hofstade

-

19-10-2019

10:30

Herdersem

Hofstade

-

26-10-2019

12:45

Hofstade

Robur Moerzeke

-

02-11-2019

11:15

Sint-Gillis

Hofstade

-

09-11-2019

12.45

Hofstade

Eendracht Buggenhout

-

16-11-2019

12:45

Hofstade

Thor Kokerij Meldert

-

23-11-2019

11:30

Jong Sg. Dendermonde

Hofstade

-

30-11-2019

12:45

Hofstade

Oudegem

-

Met dank aan onze sponsors !!!