Trainingen U7 geboortejaar 2013

Vanaf september 2 maal training per week

Maandag: Kunstgras osbroek vanaf 18.00 tot 19.00

Donderdag  vanaf 18.00 tot 19.15 op Hofstade

Trainers:

 Steve Van De Perre: 0472 07 09 48

Alfons de Berlanger: 0476 54 30 17

Savannah De Veirman: 0472 13 49 51

 

Afgevaardigde:

 

Peters:

De Smet Winok - Philips Timothy - Roels Sebbe - Van Noppen Anthony

 

 Indien men niet kan deelnemen aan een activiteit gelieve trainer of afgevaardigde tijdig te verwittigen !!! 

Indien hieronder een wedstrijd in het rood staat is datum of uur aangepast !!!

Legende

PP = Uitgesteld
ST = Stopgezet
AMC = Algemeen forfait
 

F1 = Forfait 1 ploeg
FI = Forfait voor ontbrekende identiteitskaart 1 ploeg
F2 = Forfait 2 ploegen
FF = Forfait voor ontbrekende identiteitskaart 2 ploegen

 

VRIENDSCHAPPELIJKE WEDSTRIJDEN

Uitslagen en kalender U7A  

Datum

 

Uitslag

29-08-2019

18:15

Herdersem

Hofstade

-

31-08-2019

09:30

Grembergen

Hofstade

-

07-09-2019

12:30

Hofstade

St.Denderleeuw

-

14-09-2019

11:15

Lebbeke

Hofstade

-

21-09-2019

12:30

Hofstade

Eendracht Buggenhout

-

28-09-2019

09:30

Mere

Hofstade

-

05-10-2019

12:30

Hofstade

Fcv.Dender Eh.

-

13-10-2019

10:00

Vigor Wuitens Hamme

Hofstade

-

19-10-2019

12:30

Hofstade

Grembergen

-

26-10-2019

09:30

St.Denderleeuw

Hofstade

-

02-11-2019

12:30

Hofstade

Lebbeke

-

09-11-2019

10.00

Eendracht Buggenhout

Hofstade

-

16-11-2019

12:30

Hofstade

Mere

-

23-11-2019

12:00

Fcv.Dender Eh.

Hofstade

-

30-11-2019

12:30

Hofstade

Vigor Wuitens Hamme

-

Uitslagen en kalender  U7B

Datum

 

Uitslag

31-08-2019

10:00

Hofstade

Sp.Waasmunster

Uitg.

07-09-2019

09:30

Avanti Stekene

Hofstade

Uitg.

14-09-2019

09:30

V.O.S.Reinaert

Hofstade

Uitg.

21-09-2019

10:00

Hofstade

FC Daknam

-

28-09-2019

09:30

St.Pauwels

Hofstade.

-

05-10-2019

10:00

Hofstade

KSK Klinge

-

12-10-2019

12:30

GFA Sinaai

Hofstade

AMC

20-10-2019

10:00

Sp.Waasmunster

Hofstade

-

26-10-2019

10:00

Hofstade

Avanti Stekene

-

02-11-2019

10.00

Hofstade

V.O.S.Reinaert

-

09-11-2019

09:30

FC Daknam

Hofstade

-

16-11-2019

10:00

Hofstade

St.Pauwels

-

23-11-2019

09:30

KSK Klinge

Hofstade

-

30-11-2019

10:00

Hofstade

GFA Sinaai

AMC


Met dank aan onze sponsors !!!