Trainingen U8 geboortejaar 2011

 

Vanaf september 2 maal training per week

Maandag: Kunstgras osbroek vanaf 18.00 tot 19.00

 Donderdag: vanaf 18.00 tot 19.00 op Hofstade
Trainer:
Dries Coppens: 0494 82 40 72
Franky Vlaminck: 0494 91 78 27 


Gelieve trainer op voorhand te verwittigen bij een niet deelname van een activiteit !!!

Indien hieronder een wedstrijd in het rood staat is datum of uur aangepast !!!

Legende

PP = Uitgesteld
ST = Stopgezet
AMC = Algemeen forfait
 

F1 = Forfait 1 ploeg
FI = Forfait voor ontbrekende identiteitskaart 1 ploeg
F2 = Forfait 2 ploegen
FF = Forfait voor ontbrekende identiteitskaart 2 ploegen

VRIENDSCHAPPELIJKE WEDSTRIJDEN

17-04-2019

18:30

KSCW HOFSTADE

EENDRACHT AALST


Download
Paastornooi 20 april 2019
Paastornooi U8 Voorde-Appelterre.pdf
Adobe Acrobat document 56.9 KB
Download
Jeugdtornooi_KFJSchoonaarde U6 en U8.pdf
Adobe Acrobat document 1.1 MB
Download
SPEELSCHEMA U8 TORNOOI APPELTERRE.pdf
Adobe Acrobat document 5.6 MB

Uitslagen en kalender U8A

Datum

 

Uitslag

12-01-2019

10:00

SK OUDEGEM A NIV.3-2

KSCW HOFSTADE A NIV.3-2

-

19-01-2019

09:30

KSCW HOFSTADE A NIV.3-2

KVE WINNIK A NIV.3

-

09-02-2019

11:30

VJ BAARDEGEM NIV.2

KSCW HOFSTADE A NIV.3-2

-

16-02-2019

09:30

KSSV DENDERLEEUW A

KSCW HOFSTADE A NIV.3-2

-

23-02-2019

09:30

KSCW HOFSTADE A NIV.3-2

FC DOGGEN E. NIV.3-2

-

03-03-2019

10:15

FCV DENDER EH C NIV.3

KSCW HOFSTADE A NIV.3-2

-

09-03-2019

09:30

KSCW HOFSTADE A NIV.3-2

SK OUDEGEM A NIV.3-2

-

16-03-2019

10:00

KVE WINNIK A NIV.3

KSCW HOFSTADE A NIV.3-2

-

23-03-2019

09:30

KSCW HOFSTADE A NIV.3-2

FCV DENDER EH C NIV.3

-

31-03-2019

10:00

SC E. AALST C NIV.3

KSCW HOFSTADE A NIV.3-2

-

04-04-2019

18:15

KSCW HOFSTADE A NIV.3-2

SC E. AALST C NIV.3

-

06-04-2019

09:30

KSCW HOFSTADE A NIV.3-2

VJ BAARDEGEM NIV.2

-

13-04-2019

09:30

KSCW HOFSTADE A NIV.3-2

KSSV DENDERLEEUW A

-

27-04-2019

12:30

FC DOGGEN E. NIV.3-2

KSCW HOFSTADE A NIV.3-2

-

Uitslagen en kalender U8B

Datum

 

Uitslag

12-01-2019

10:00

SK EREMBODEGEM B NIV.1

KSCW HOFSTADE B NIV.1

  -  

19-01-2019

11:30

KSCW HOFSTADE B NIV.1

SK HERDERSEM B NIV.1

  -  

02-02-2019

11:30

KSCW HOFSTADE B NIV.1

SK OUDEGEM B NIV.1

  Afgelast  

09-02-2019

13:15

KSCW HOFSTADE B NIV.1

KSSV DENDERLEEUW B

  -  

16-02-2019

12:30

JONG SG DENDERMONDE D

KSCW HOFSTADE B NIV.1

  -  

23-02-2019

11:30

KSCW HOFSTADE B NIV.1

FCJ SCHOONAARDE B NIV.1

  -  

02-03-2019

13:30

FC LEBBEKE C NIV.1

KSCW HOFSTADE B NIV.1

 -  

09-03-2019

11:30

KSCW HOFSTADE B NIV.1

SK EREMBODEGEM B NIV.1

  -  

16-03-2019

11:00

SK HERDERSEM B NIV.1

KSCW HOFSTADE B NIV.1

  Afgelast 

23-03-2019

11:30

KSCW HOFSTADE B NIV.1

FC LEBBEKE C NIV.1

  -  

30-03-2019

10:00

SK OUDEGEM B NIV.1

KSCW HOFSTADE B NIV.1

  -  

04-04-2019

18:15

SK HERDERSEM

KSCW HOFSTADE

-

06-04-2019

09:30

KSSV DENDERLEEUW B

KSCW HOFSTADE B NIV.1

  -  

13-04-2019

11:30

KSCW HOFSTADE B NIV.1

JONG SG DENDERMONDE D

  -  

27-04-2019

11:00

FCJ SCHOONAARDE B NIV.1

KSCW HOFSTADE B NIV.1

  -