Trainingen U10 geboortejaar 2009

 Vanaf september 2 maal training per week

          Maandag: Kunstgras osbroek vanaf 18.00 tot 19.15
Woensdag: vanaf 18.00 tot 19.15 op Hofstade
Trainer :
Pieter-Jan Arijs: 0497 61 61 36
Afgevaardigde:
Davy De Cock: 0495 42 76 43
 


Gelieve trainer op voorhand te verwittigen bij een niet deelname van een activiteit !!!

Indien hieronder een wedstrijd in het rood staat is datum of uur aangepast !!!

Legende

PP = Uitgesteld
ST = Stopgezet
AMC = Algemeen forfait
 

F1 = Forfait 1 ploeg
FI = Forfait voor ontbrekende identiteitskaart 1 ploeg
F2 = Forfait 2 ploegen
FF = Forfait voor ontbrekende identiteitskaart 2 ploegen

VRIENDSCHAPPELIJKE WEDSTRIJDEN

Uitslagen en kalender U10A

Datum

 

Uitslag

01-09-2018

11:15

HOFSTADE A NIV.1

WINNIK B NIV.1

  -  

08-09-2018

11:00

AAIGEM NIV.1

HOFSTADE A NIV.1

  -  

15-09-2018

11:15

HOFSTADE A NIV.1

WILSKR.IDEGEM F NIV.1

  -  

22-09-2018

14:30

EREMBODEGEM NIV.1

HOFSTADE A NIV.1

  -  

29-09-2018

11:00

SK.DENDERHOUTEM B

HOFSTADE A NIV.1

  -  

06-10-2018

11:15

HOFSTADE A NIV.1

K.VK.NINOVE C NIV.1

  -  

13-10-2018

11:00

ST.DENDERLEEUW B

HOFSTADE A NIV.1

  -  

20-10-2018

11:00

WINNIK B NIV.1

HOFSTADE A NIV.1

  -  

27-10-2018

11:15

HOFSTADE A NIV.1

AAIGEM NIV.1

  -  

03-11-2018

13:00

WILSKR.IDEGEM F

HOFSTADE A NIV.1

  -  

10-11-2018

11:15

HOFSTADE A NIV.1

EREMBODEGEM NIV.1

  -  

17-11-2018

11:15

HOFSTADE A NIV.1

SK.DENDERHOUTEM B

  -  

24-11-2018

13:00

K.VK.NINOVE C NIV.1

HOFSTADE A NIV.1

  -  

01-12-2018

11:15

HOFSTADE A NIV.1

ST.DENDERLEEUW B

  -  

Uitslagen en kalender U10B

Datum

 

Uitslag

01-09-2018

09:30

HOFSTADE B NIV.1

SCHOONAARDE NIV.1

  -  

08-09-2018

11:15

SMETLEDE B NIV.1

HOFSTADE B NIV.1

  -  

15-09-2018

09:30

HOFSTADE B NIV.1

OUDEGEM NIV.1

  -  

22-09-2018

11:00

HEIKANT B NIV.1

HOFSTADE B NIV.1

  -  

06-10-2018

09:30

HOFSTADE B NIV.1

BAARDEGEM A NIV.1

  -  

13-10-2018

11:00

SERSK.-SCHELLEB.

HOFSTADE B NIV.1

  -  

20-10-2018

11:00

SCHOONAARDE NIV.1

HOFSTADE B NIV.1

  -  

27-10-2018

09:30

HOFSTADE B NIV.1

SMETLEDE B NIV.1

  -  

03-11-2018

11:30

OUDEGEM NIV.1

HOFSTADE B NIV.1

  -  

10-11-2018

09:30

HOFSTADE B NIV.1

HEIKANT B NIV.1

  -  

24-11-2018

11:30

BAARDEGEM A NIV.1

HOFSTADE B NIV.1

  -  

01-12-2018

09:30

HOFSTADE B NIV.1

SERSK.-SCHELLEB. NIV.1

  -