U15 geboortejaar 2004 en 2005

 Vanaf september 2 maal training per week

Maandag: Kunstgras osbroek vanaf 20.00 tot 21.30

Woensdag: vanaf 19.30 tot 21.00 op Hofstade
Trainers:
Phillips Stefaan  0475 91 21 01
Guns Gunther 0476 47 62 27
Afgevaardigden:
Mario De Boeck: 0479 94 02 10
Willy Smaels: 0499 25 47 14
 
Gelieve trainer op voorhand te verwittigen bij een niet deelname van een activiteit !!!

          Indien hieronder een wedstrijd in het rood staat is datum of uur aangepast !!!

Legende

PP = Uitgesteld
ST = Stopgezet
AMC = Algemeen forfait
 

F1 = Forfait 1 ploeg
FI = Forfait voor ontbrekende identiteitskaart 1 ploeg
F2 = Forfait 2 ploegen
FF = Forfait voor ontbrekende identiteitskaart 2 ploegen

VRIEDSCHAPPELIJKE WEDSTRIJDEN

Uitslagen en kalender U15A

Datum

 

Uitslag

01-09-2018

10:30

DEFTINGE A NIV.1

HOFSTADE A NIV.1

  -  

08-09-2018

09:30

HOFSTADE A NIV.1

HAALTERT A NIV.1

  -  

15-09-2018

10:00

EREMBODEGEM

HOFSTADE A NIV.1

  -  

22-09-2018

09:30

HOFSTADE A NIV.1

AAIGEM NIV.1

  -  

29-09-2018

14:00

ST.DENDERLEEUW B

HOFSTADE A NIV.1

  -  

06-10-2018

09:30

HOFSTADE A NIV.1

MERE C NIV.1

  -  

20-10-2018

09:30

HOFSTADE A NIV.1

DEFTINGE A NIV.1

  -  

27-10-2018

13:00

HAALTERT A NIV.1

HOFSTADE A NIV.1

  -  

03-11-2018

09:30

HOFSTADE A NIV.1

EREMBODEGEM NIV.1

  -  

10-11-2018

13:00

AAIGEM NIV.1

HOFSTADE A NIV.1

  -  

17-11-2018

09:30

HOFSTADE A NIV.1

ST.DENDERLEEUW B NIV.1

  -  

24-11-2018

09:30

MERE C NIV.1

HOFSTADE A NIV.1

  -  

Uitslagen en kalender U15B

Datum

 

Uitslag

01-09-2018

13:00

SCHOONAARDE NIV.1

HOFSTADE B NIV.1

  -  

08-09-2018

11:30

HOFSTADE B NIV.1

J.SG DENDERMONDE A

  -  

15-09-2018

14:00

SERSK.-SCHELLEB. B

HOFSTADE B NIV.1

  -  

22-09-2018

11:30

HOFSTADE B NIV.1

BAARDEGEM NIV.1

  -  

29-09-2018

11:30

HOFSTADE B NIV.1

SK.DENDERHOUTEM F

  -  

06-10-2018

13:00

HERDERSEM NIV.1

HOFSTADE B NIV.1

  -  

13-10-2018

11:30

HOFSTADE B NIV.1

OUDEGEM NIV.1

  -  

20-10-2018

11:30

HOFSTADE B NIV.1

SCHOONAARDE NIV.1

  -  

27-10-2018

13:00

J.SG DENDERMONDE A

HOFSTADE B NIV.1

  -  

03-11-2018

11:30

HOFSTADE B NIV.1

SERSK.-SCHELLEB. B

  -  

10-11-2018

10:00

BAARDEGEM NIV.1

HOFSTADE B NIV.1

  -  

17-11-2018

11:00

SK.DENDERHOUTEM F

HOFSTADE B NIV.1

  -  

24-11-2018

11:30

HOFSTADE B NIV.1

HERDERSEM NIV.1

  -  

01-12-2018

13:00

OUDEGEM NIV.1

HOFSTADE B NIV.1

  -