Trainingen U8 geboortejaar 2011

 

Vanaf september 2 maal training per week

Maandag: Kunstgras osbroek vanaf 18.00 tot 19.15

 Woensdag: vanaf 18.00 tot 19.15 op Hofstade
Trainer:
Dries Coppens: 0494 82 40 72
Franky Vlaminck: 0494 91 78 27 


Gelieve trainer op voorhand te verwittigen bij een niet deelname van een activiteit !!!

Indien hieronder een wedstrijd in het rood staat is datum of uur aangepast !!!

Legende

PP = Uitgesteld
ST = Stopgezet
AMC = Algemeen forfait
 

F1 = Forfait 1 ploeg
FI = Forfait voor ontbrekende identiteitskaart 1 ploeg
F2 = Forfait 2 ploegen
FF = Forfait voor ontbrekende identiteitskaart 2 ploegen

VRIENDSCHAPPELIJKE WEDSTRIJDEN

Uitslagen en kalender U8A

Datum

 

Uitslag

01-09-2018

10:00

K.VC.JONG LEDE D

HOFSTADE A NIV.2-1

  -  

08-09-2018

09:30

HOFSTADE A NIV.2-1

HO.KALKEN A NIV.2-1

  -  

15-09-2018

13:00

SPORTKRING AALST

HOFSTADE A NIV.2-1

  -  

29-09-2018

09:30

HOFSTADE A NIV.2-1

SK.DENDERHOUTEM A

  -  

06-10-2018

10:00

SERSK.-SCHELLEB.

HOFSTADE A NIV.2-1

  -  

13-10-2018

09:30

HOFSTADE A NIV.2-1

ST.DENDERLEEUW A

  -  

20-10-2018

09:30

HOFSTADE A NIV.2-1

K.VC.JONG LEDE D NIV.1

  -  

27-10-2018

11:00

HO.KALKEN A NIV.2-1

HOFSTADE A NIV.2-1

  -  

03-11-2018

09:30

HOFSTADE A NIV.2-1

SPORTKRING AALST

  -  

17-11-2018

13:00

SK.DENDERHOUTEM A

HOFSTADE A NIV.2-1

  -  

24-11-2018

09:30

HOFSTADE A NIV.2-1

SERSK.-SCHELLEB.

  -  

01-12-2018

11:00

ST.DENDERLEEUW A

HOFSTADE A NIV.2-1

  -  

Uitslagen en kalender U8B

Datum

 

Uitslag

01-09-2018

11:15

FC.LEBBEKE C NIV.1

HOFSTADE B NIV.2-1

  -  

08-09-2018

11:30

HOFSTADE B NIV.2-1

BAARDEGEM NIV.1

  -  

15-09-2018

11:00

DENDERMONDE NIV.1

HOFSTADE B NIV.2-1

  -  

22-09-2018

11:30

HOFSTADE B NIV.2-1

SCHOONAARDE NIV.1

  -  

29-09-2018

11:30

HOFSTADE B NIV.2-1

KV. SINT-GILLIS A

  -  

06-10-2018

09:30

J. SG DENDERMONDE A

HOFSTADE B NIV.2-1

  -  

13-10-2018

11:30

HOFSTADE B NIV.2-1

RANGERS OPDORP

  -  

20-10-2018

11:30

HOFSTADE B NIV.2-1

FC.LEBBEKE C NIV.1

  -  

27-10-2018

11:30

BAARDEGEM NIV.1

HOFSTADE B NIV.2-1

  -  

03-11-2018

11:30

HOFSTADE B NIV.2-1

DENDERMONDE NIV.1

  -  

10-11-2018

09:30

SCHOONAARDE NIV.1

HOFSTADE B NIV.2-1

  -  

17-11-2018

10:00

KV. SINT-GILLIS A

HOFSTADE B NIV.2-1

  -  

24-11-2018

11:30

HOFSTADE B NIV.2-1

JONG SG DENDERMONDE

  -  

01-12-2018

10:00

RANGERS OPDORP

HOFSTADE B NIV.2-1

  -