Trainingen 1ste ploeg en reserven
 Dinsdag : Kunstgras osbroek 20.30 tot 22.00
Donderdag van 20.00  tot 21.30 Hofstade 
Trainers:
T1: Jan Töpke  0479 68 78 81
T2:  Jens Bonnaerens  0476 84 87 02
Keeperstrainer : Terry Beeckaert  0477 32 03 84

 

 
Gelieve trainer op voorhand te verwittigen bij een niet deelname van een activiteit !!!

Zoek hier de adressen van de tegenstrever op !!!

Legende

PP = Uitgesteld
ST = Stopgezet
AMC = Algemeen forfait
 

F1 = Forfait 1 ploeg
FI = Forfait voor ontbrekende identiteitskaart 1 ploeg
F2 = Forfait 2 ploegen
FF = Forfait voor ontbrekende identiteitskaart 2 ploegen

Indien hieronder een wedstrijd in het rood staat is datum of uur aangepast !!!

Uitslagen en kalender 2021-2022

Datum

 

Uitslag

05-09-2021

15:00

Hofstade

SK.Oudegem

2-4

11-09-2021

19:30

Wilskracht Idegem

Hofstade

0-1

19-09-2021

15:00

Hofstade

KVK.Ninove

5-1

03-10-2021

15:00

Hofstade

FC.Doggen

-

09-10-2021

20:00

SK.Herdersem

Hofstade

-

17-10-2021

15:00

Hofstade

Gijzegem

-

24-10-2021

15:00

KFC Bonanza

Hofstade

-

31-10-2021

15:00

Hofstade

TK.Meldert

-

07-11-2021

14:30

SK.Aaigem

Hofstade

-

14-11-2021

15:00

SK.Erembodegem

Hofstade

-

21-11-2021

14:30

Hofstade

Herzele-Ressegem

-

27-11-2021

19.00

KRC.Haaltert

Hofstade

-

05-12-2021

14:30

Hofstade

SV.Sint Antelinks

-

12-12-2021

14:30

VC.E.Deftinge

Hofstade

-

19-12-2021

14:30

SK.Oudegem

Hofstade

-

16-01-2022

14:30

Hofstade

Wilskracht Idegem

-

22-01-2022

19:30

KVK.Ninove

Hofstade

-

06-02-2022

15:00

FC.Doggen

Hofstade

-

13-02-2022

15:00

Hofstade

SK.Herdersem

-

20-02-2022

15:00

FCW.Gijzegem

Hofstade

-

06-03-2022

15:00

Hofstade

KFC Bonanza

-

12-03-2022

20:00

TK.Meldert

Hofstade

-

20-03-2022

15:00

Hofstade

SK.Aaigem

-

27-03-2022

15:00

Hofstade

SK.Erembodegem

-

03-04-2022

15:00

Herzele-Ressegem

Hofstade

-

10-04-2022

15:00

Hofstade

KRC.Haaltert

-

24-04-2022

15:00

SV.Sint Antelinks

Hofstade

-

01-05-2022

15:00

Hofstade

VC.E.Deftinge

-

KLASSEMENT

#

 

GS

W

V

G

DS

P

1

Herdersem

3

3

0

0

9/4

9

2

Meldert

2

2

0

0

7/1

6

3

Hofstade

3

2

1

0

8/5

6

4

Doggen

3

2

1

0

4/3

6

5

Kerksken-Haaltert

3

2

1

0

3/4

6

6

Herzele-Ressegem

3

1

0

2

5/4

5

7

Aaigem

2

1

0

1

4/2

4

8

Deftinge

3

1

1

1

5/3

4

9

Oudegem

3

1

1

1

6/5

4

10

Sint-Antelinks

3

1

1

1

4/3

4

11

SK Erembod.

3

1

2

0

7/7

3

12

W. Idegem

3

0

1

2

3/4

2

13

Bonanza

2

0

2

0

1/4

0

14

Gijzegem

3

0

3

0

0/8

0

15

Ninove B

3

0

3

0

3/12

0

Met dank aan onze sponsors !!!