Trainingen 1ste ploeg en reserven

 Dinsdag : Kunstgras osbroek 20.30 tot 22.00
Donderdag van 20.00  tot 21.30 Hofstade 
Trainers:
T1: Jan Töpke  0479 68 78 81
T2:  Jens Bonnaerens  0476 84 87 02
Keeperstrainer : Terry Beeckaert  0477 32 03 84
 Gelieve trainer op voorhand te verwittigen bij een niet deelname van een activiteit !!!

Zoek hier de adressen van de tegenstrever op !!!

Indien hieronder een wedstrijd in het rood staat is datum of uur aangepast !!!

Legende

PP = Uitgesteld
ST = Stopgezet
AMC = Algemeen forfait

F1 = Forfait 1 ploeg
FI = Forfait voor ontbrekende identiteitskaart 1 ploeg
F2 = Forfait 2 ploegen
FF = Forfait voor ontbrekende identiteitskaart 2 ploegen

Uitslagen en kalender 2020-2021

Datum

 

Uitslag

12-09-2020

14:30

Hofstade

Mere

1-6

19-09-2020

15:00

Erembodegem

Hofstade

0-1

26-09-2020

14:30

Hofstade

Herdersem

-

02-10-2020

19:30

Wichelen

Hofstade

-

10-10-2020

14:30

Hofstade

Serskamp-Schellebelle

-

17-10-2020

15:00

Oudegem

Hofstade

-

24-10-2020

14:30

Hofstade

Gijzegem

-

30-10-2020

20:00

Melle

Hofstade

-

07-11-2020

14:00

Hofstade

Nieuwerkerken

-

13-11-2020

20:30

Laarne-Kalken

Hofstade

-

21-11-2020

14.00

Hofstade

Vlierzele

-

27-11-2020

20:30

Massemen

Hofstade

-

05-12-2020

14:00

Hofstade

Munkzwalm

-

12-12-2020

13:30

Baardegem

Hofstade

-

19-12-2020

14:00

Hofstade

Smetlede

-

09-01-2021

14:30

Mere

Hofstade

-

16-01-2021

14:00

Hofstade

Erembodegem

-

23-01-2021

14:00

Herdersem

Hofstade

-

30-01-2021

14:00

Hofstade

Wichelen

-

06-02-2021

15:00

Serskamp-Schellebelle

Hofstade

-

20-02-2021

14:30

Hofstade

Oudegem

-

27-02-2021

15:00

Gijzegem

Hofstade

-

06-03-2021

14:30

Hofstade

Melle

-

13-03-2021

15:00

Nieuwerkerken

Hofstade

-

20-03-2021

14:30

Hofstade

Laarne-Kalken

-

27-03-2021

15.00

Vlierzele

Hofstade

-

10-04-2021

14:30

Hofstade

Massemen

 

16-04-2021

20:00

Munkzwalm

Hofstade

 

24-04-2021

14:30

Hofstade

Baardegem

-

Voetbal: Oost-Vlaanderen - 2 RESERVE F

 

#

Ploeg

M.

W.

V.

G

+

-

+/-

PTN

 

1

FC MERE A

2

2

0

0

10

1

9

6

 

2

SK Oudegem

2

1

0

1

8

2

6

4

 

3

KVVE MASSEMEN A

2

1

0

1

2

0

2

4

 

4

Fcw Gijzegem

2

1

0

1

4

3

1

4

 

5

SK Munkzwalm

2

1

1

0

10

6

4

3

 

6

SK WICHELEN A

2

1

1

0

5

5

0

3

 

7

VJ BAARDEGEM B

2

1

1

0

3

3

0

3

 

8

SK Herdersem

2

1

1

0

3

7

-4

3

 

9

KSC WILSKR. HOFSTADE A

2

1

1

0

2

6

-4

3

 

10

KV CERCLE MELLE B

2

0

0

2

6

6

0

2

 

11

KVC Eendr. Nieuwerkerken

2

0

0

2

4

4

0

2

 

12

KVV SCHELDE SERSKAMP-SCHELLEB. B.

2

0

0

2

4

4

0

2

 

13

KVV LAARNE-KALKEN A

2

0

1

1

3

4

-1

1

 

14

FC SMETLEDE B

2

0

1

1

4

8

-4

1

 

15

SK Vlierzele

2

0

1

1

4

10

-6

1

 

16

SK Erembodegem

2

0

2

0

1

4

-3

0

Met dank aan onze sponsors !!!