Legende

PP = Uitgesteld
ST = Stopgezet
AMC = Algemeen forfait
 

F1 = Forfait 1 ploeg
FI = Forfait voor ontbrekende identiteitskaart 1 ploeg
F2 = Forfait 2 ploegen
FF = Forfait voor ontbrekende identiteitskaart 2 ploegen

Indien hieronder een wedstrijd in het rood staat is datum of uur aangepast !!!


Uitslagen en kalender 2020-2021

Datum

 

Uitslag

13-09-2020

10:00

Hofstade

Sportkring Aalst

7-4

27-09-2020

10:00

Onkerzele

Hofstade

4-2

04-10-2020

10:00

Hofstade

Massemen

5-2

11-10-2020

10:00

Racing Strijpen

Hofstade

2-2

18-10-2020

10:00

Hofstade

Deftinge

Uitgesteld

25-10-2020

10:00

Smetlede

Hofstade

Uitgesteld

01-11-2020

10:00

Hofstade

Moer.Geraardsbergen

Uitgesteld

08-11-2020

10:00

Sint-Antelinks

Hofstade

-

22-11-2020

10.00

Ophasselt

Hofstade

-

29-11-2020

10:00

Hofstade

Bonanza

-

06-12-2020

10:00

W.Idegem

Hofstade

-

13-12-2020

10:00

Hofstade

Denderhoutem

-

20-12-2020

10:00

Hofstade

Denderleeuw

-

10-01-2021

10:00

Sportkring Aalst

Hofstade

-

24-01-2021

10:00

Hofstade

Onkerzele

-

31-01-2021

10:00

Massemen

Hofstade

-

07-02-2021

10:00

Hofstade

Racing Strijpen

-

21-02-2021

10:00

Deftinge

Hofstade

-

28-02-2021

10:00

Hofstade

Smetlede

-

07-03-2021

10:00

Moer.Geraardsbergen

Hofstade

-

14-03-2021

10:00

Hofstade

Sint-Antelinks

-

28-03-2021

10:00

Hofstade

Ophasselt

-

11-04-2021

10:00

Bonanza

Hofstade

-

18-04-2021

10.00

Hofstade

W.Idegem

-

25-04-2021

10:00

Denderhoutem

Hofstade

-

Voetbal: Oost-Vlaanderen - 3 RESERVE A

 

#

Ploeg

M.

W.

V

G

+

-

+/-

PTN

 

1

SPARTA MOERBEKE-GERAARDSBERGEN B

4

4

0

0

22

3

19

12

 

2

FC Eendracht Onkerzele

4

3

0

1

23

6

17

10

 

3

VC EENDR. DEFTINGE B

5

3

1

1

21

5

16

10

 

4

RACING STRIJPEN B

5

3

1

1

18

8

10

10

 

5

SV Sint-Antelinks

4

3

1

0

17

2

15

9

 

6

KSC WILSKR. HOFSTADE B

4

2

1

1

16

12

4

7

 

7

WILSKRACHT IDEGEM B

5

2

2

1

10

13

-3

7

 

8

Sce Vooruit Denderhoutem

5

2

2

1

9

19

-10

7

 

9

K. St. Sv Denderleeuw

3

1

1

1

7

13

-6

4

 

10

FC SMETLEDE C

3

0

1

2

5

6

-1

2

 

11

RAPIDE SANTOS CLUB OPHASSELT SB

4

0

3

1

0

26

-26

1

 

12

KVVE MASSEMEN B

3

0

3

0

4

11

-7

0

 

13

FC BONANZA ST-MARTENS-LIERDE B

4

0

4

0

5

15

-10

0

 

14

Sportkring Aalst

3

0

3

0

4

22

-18

0

Met dank aan onze sponsors !!!