Legende

PP = Uitgesteld
ST = Stopgezet
AMC = Algemeen forfait
 

F1 = Forfait 1 ploeg
FI = Forfait voor ontbrekende identiteitskaart 1 ploeg
F2 = Forfait 2 ploegen
FF = Forfait voor ontbrekende identiteitskaart 2 ploegen

Indien hieronder een wedstrijd in het rood staat is datum of uur aangepast !!!

Uitslagen en kalender

Datum

 

Uitslag

02-09-2018

10:00

EREMBODEGEM B

HOFSTADE B

  4-3  

09-09-2018

10:00

HOFSTADE B

BONANZA

  5-1  

16-09-2018

10:00

MASSEMEN A

HOFSTADE B

  0-1  

23-09-2018

10:00

HOFSTADE B

ZANDBERGEN

  1-3  

30-09-2018

10:00

SP.MOER-G.BERGEN A

HOFSTADE B

  3-2 

07-10-2018

10:00

HOFSTADE B

SV.SINT-ANTELINKS B

  0-4  

14-10-2018

10:00

WICHELEN B

HOFSTADE B

  2-1  

21-10-2018

10:00

HOFSTADE B

FCE.ONKERZELE

  5-1  

28-10-2018

10:00

SCEV.DENDERHOUTEM

HOFSTADE B

  3-1  

04-11-2018

10:00

HOFSTADE B

DEFTINGE B

  0-2  

11-11-2018

10:00

SMETLEDE C

HOFSTADE B

  2-4  

25-11-2018

10:00

HOFSTADE B

STRIJPEN B

  2-1  

02-12-2018

10:00

OPHASSELT B

HOFSTADE B

  1-3  

09-12-2018

10:00

HOFSTADE B

S.MOORSEL

  5-0ff  

16-12-2018

10:00

HOFSTADE B

EREMBODEGEM B

  -  

06-01-2019

10:00

BONANZA

HOFSTADE B

  -  

13-01-2019

10:00

HOFSTADE B

MASSEMEN A

  -  

20-01-2019

10:00

ZANDBERGEN

HOFSTADE B

  -  

27-01-2019

10:00

HOFSTADE B

SP.MOER-G.BERGEN A

  -  

03-02-2019

10:00

SV.SINT-ANTELINKS B

HOFSTADE B

  -  

10-02-2019

10:00

HOFSTADE B

WICHELEN B

  -  

17-02-2019

10:00

FCE.ONKERZELE

HOFSTADE B

  -  

24-02-2019

10:00

HOFSTADE B

SCEV.DENDERHOUTEM

  -  

10-03-2019

10:00

DEFTINGE B

HOFSTADE B

  -  

17-03-2019

10:00

HOFSTADE B

SMETLEDE C

  -  

31-03-2019

10:00

STRIJPEN B

HOFSTADE B

  -  

07-04-2019

10:00

HOFSTADE B

OPHASSELT B

  -  

14-04-2019

10:00

S.MOORSEL

HOFSTADE B

  -  

Algemene rangschikking

 

 

 

 

 

 

Doelpunten

 

Plaats

Clubnaam

M

W

G

V

+

-

+/-

Ptn

1

SP.MOERBEKE-G.BERGEN A

14

12

2

0

60

20

40

38

2

SV.SINT-ANTELINKS B

14

11

1

2

53

23

30

34

3

SCEV.DENDERHOUTEM

14

9

2

3

44

18

26

29

4

WICHELEN B

14

8

3

3

33

24

9

27

5

SMETLEDE C

14

8

2

4

44

30

14

26

6

HOFSTADE B

14

7

0

7

32

27

5

21

7

STRIJPEN B

14

6

3

5

40

32

8

21

8

ZANDBERGEN

13

5

6

2

33

18

15

21

9

EREMBODEGEM B

14

6

1

7

30

39

-9

19

10

DEFTINGE B

14

5

3

6

23

33

-10

18

11

FCE.ONKERZELE

13

5

1

7

30

42

-12

16

12

S.MOORSEL

14

3

2

9

29

43

-14

11

13

BONANZA

14

2

3

9

15

42

-27

9

14

OPHASSELT B

14

1

1

12

14

51

-37

4

15

MASSEMEN A

14

1

0

13

11

49

-38

3